Potrójny Pierścionek z Moissanitem | 1.2 ct z 0.5 ct Kamieniami Bocznymi | Srebro

889 

Pytania? Napisz do nas na WhatsApp!

Jeśli chcesz wyglądać wyjątkowo i mieć pierścionek, który jest nie tylko piękny, ale również oryginalny, to nasz potrójny pierścionek z moissanitem jest idealnym wyborem dla Ciebie! Pierścionek zawiera majestatyczny 1.2 karatowy moissanit z dwoma kamieniami bocznymi po 0,5 karata każdy. Pierścionki z trzema kamieniami reprezentują przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, i są świetnym wyborem na prezent rocznicowy.

(1 opinia klienta)
Metal szlachetny
Srebro
Białe złoto
Różowe Złoto
Żółte Złoto
Potrójny Pierścionek z Moissanitem | 1.2 ct z 0.5 ct Kamieniami Bocznymi | Srebro 889 
My Moissanite ma świetne opinie na:

vertrouwd-afrekenen-bij-my-moissanite

Wysyłka
  Zamówienia złożone przed 19:00 są wysyłane tego samego dnia (jeśli produkt jest w magazynie). Oferujemy standardową oraz ekspresową wysyłkę DHL z opcją śledzenia. Więcej informacji na temat wysyłki, kliknij tutaj.

Zwroty
  Możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 30 dni od daty dostarczenia - bez żadnych pytań. Wszystkie koszty związane z wymianą produktów są przez nas pokrywane. Więcej informacji na temat zwrotów, kliknij tutaj.

Gwarancja
  Wszystkie produkty pokryte są dożywotnią ograniczoną gwarancją. Wszystkie koszty wysyłki związane z domaganiem się o gwarancję będą przez nas pokryte.

Jakość
  My Moissanite używa wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze metale szlachetne są testowane pod względem europejskich regulacji. Ponadto, wszystkie nasze kamienie moissanitowe posiadają certyfikat GRA lub GRC.

Pytania?

Najbardziej błyskotliwy kamień szlachetny na świecie

Wierzcie lub nie, ale nie ma na świecie tak błyszczącego kamienia szlachetnego jak moissanit. Oczywiście, przeciętny jubiler wolałby Ci tego nie mówić, ale to prawda! Moissanit jest nie tylko znacznie bardziej przystępny cenowo niż diament, ale według większości jest również znacznie piękniejszy. Dzieje się tak dlatego, że w przeciwieństwie do diamentu, moissanit jest podwójnie refrakcyjny. To znaczy, że moissanit odbija wszystkie źródła światła dwukrotnie. A jeśli chodzi o piękno kamienia szlachetnego, to odbicie światła jest zdecydowanie najważniejszym elementem. Żaden kamień szlachetny na świecie nie ma tak wysokiego współczynnika załamania światła jak moissanit. Ale jedynym sposobem, aby naprawdę zrozumieć co mamy na myśli, jest zobaczenie blasku moissanitu na własne oczy.

Etycznie wykonane, nie wydobyte.

Moissanit występuje naturalnie w niezwykle małych ilościach. Jest to jeden z najrzadszych kamieni szlachetnych na świecie. Jesteśmy jednak w stanie odtworzyć naturalny proces powstawania moissanitu w laboratoriach. Dzięki temu możemy stworzyć idealny kamień moissanitu w dowolnym wymiarze, który ma identyczny skłąd jak te występujące w naturze. Jest jednak jedna ważna różnica: masz 100% pewności, że Twój zakup jest etyczny i nie promuje pośrednio przemocy. Kiedy robisz zakupy w My Moissanite, wspierasz ofiary handlu diamentami w strefach konfliktu. Dzieje się tak dlatego, że 5% wszystkich naszych zysków przekazujemy bezpośrednio na rzecz ofiar wojny w Afryce.

Piękno trwa wiecznie

Możesz się zastanawiać, jak twardy jest moissanit? Z pewnością nie chcesz, by Twoja nowa biżuteria szybko się zarysowała lub nawet złamała! Spokojnie. Moissanit jest drugim po diamencie najtwardszym surowcem na świecie. Podczas gdy diament ma wartość 10 w skali Mohsa, moissanit ma wartość od 9,25 do 9,5. Oznacza to, że moissanit jest jeszcze mocniejszy niż szafir, rubin i topaz! Piękno i trwałość moissanitu trwa więc przez pokolenia.

Certyfikat GRA

Każdy moissanit, który opuszcza nasze ręce posiada certyfikat GRA. GRA jest międzynarodowym standardem kontroli dla certyfikacji moissanitu. Wszystkie nasze kamienie moissanitowe posiadają wygrawerowany numer certyfikatu na pasku (krawędzi) kamienia szlachetnego, który dokładnie odpowiada otrzymanemu certyfikatowi. Dzięki temu można łatwo potwierdzić jakość swojego nowego kamienia szlachetnego. W rezultacie, Twoja biżuteria zachowa maksymalną wartość, a Ty masz pewność, że jest to prawdziwy kamień szlachetny.

Niezrównana obsługa klienta

Moissanit nie jest naszą jedyną obsesją. Naszą misją jest sprawienie, że najpiękniejszy klejnot na świecie jest dostępny dla wszystkich. Twoja satysfakcja jest najważniejsza. Przykładow oferujemy Ci 30 dni na bezpłatny zwrot zamówienia. Nie ważne z jakiego powodu. Otrzymujesz również ograniczoną dożywotnią gwarancję na swój zakup. I jesteśmy zawsze dostępni, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, które możesz mieć na temat zakupu, konserwacji, lub innych aspektów swojej nowej biżuterii z moissanitem. Naszym celem jest zainspirowanie Cię dzisiejszymi możliwościami.

Szukasz innego modelu?

Wybór biżuterii pozostaje jednym z najbardziej osobistych wyborów, jakie możesz podjąć. Bardzo trudno jest zaopatrzyć sklep w idealny model dla każdego. Naprawdę to rozumiemy. Dlatego oferujemy możliwość wykonania wymarzonej biżuterii na zamówienie. Srebrny, złoty, platynowy …. Wszystko jest możliwe. Jesteś ciekawy możliwości? Skontaktuj się z nami.

Zawsze dołączane do zamówienia:

Wysoka jakość opakowania

Każde zamówienie jest pakowane z niezwykłą precyzją.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

30-dniowy bezpłatny zwrot. Bez żadnych pytań.

Wysyłka tego samego dnia

Zamówione przed 18:00 oznacza wysłane dzisiaj (jeśli produkt znajduje się w magazynie).

Dożywotnia gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są standardową dożywotnią gwarancją.

Informacje dodatkowe

Rozmiar moissanitu

Metal szlachetny

Pokrycie

Szlif moissanitu

Oprawa

Jakość szlifu moissanitu

Doskonała

Barwa moissanitu

VVS1

Czystość moissanitu

D-E-F Bezbarwny

Kolekcja

Dla

Gwarancja

Dożywotnia

Kamienie boczne

0,5 karata

1 opinia dla Potrójny Pierścionek z Moissanitem | 1.2 ct z 0.5 ct Kamieniami Bocznymi | Srebro

 1. NL

  Renate de Mare Zweryfikowany właściciel

  (Przetłumaczony)

  Bardzo dobry kontakt i piękna biżuteria.

  Variant: Potrójny Pierścionek z Moissanitem | 1.2 ct z 0.5 ct Kamieniami Bocznymi | Srebro

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *