Menu
Menu
Koszyk

Biżuteria na Zamówienie

Aktywnie pracujemy nad ciągłym rozszerzeniem naszej podstawowej oferty produktów. Jednak dodatkowo oferujemy dostosowanie biżuterii do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy wykonać na zamówienie praktycznie każdy element biżuterii w atrakcyjnych cenach.

Cały proces przebiega tak: Korzystając z poniższego formularza, daj nam znać czego szukasz. Podaj nam jak najwięcej informacji, np. zdjęcia już istniejącego pierścionka, linki do strony internetowej itp. W ciągu 24 godzin wrócimy do Ciebie z odpowiednią propozycją i wyceną. Jest to całkowicie niewiążące i do niczego się nie zobowiązujesz.

Zgadzasz się z wyceną? Jeśli tak, następnie przejdziemy do projektowania 3D pożądanego przez Ciebie produktu. Da Ci to doskonałe wyobrażenie tego, jak będzie wyglądała Twoja biżuteria. Podczas tego procesu masz możliwość dokonania korekt. W przypadku tego procesu, prosimy o wpłatę depozytu w wysokości 250 zł.

Gdy następnie zaakceptujesz projekt 3D, zapłacisz uzgodnioną cenę zakupu pomniejszoną o wpłacone już 250 zł, a my przystąpimy do produkcji biżuterii.

Sumarycznie cały proces – od projektu do faktycznej dostawy Twojej biżuterii – trwa od 2 do 3 tygodni.

Zastanawiasz się, co możemy dla Ciebie zrobić? Zostaw swoje dane poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin z odpowiednią, niezobowiązującą propozycją!