Menu
Menu
Koszyk

Polityka zwrotów i refundacji

W My Moissanite wierzymy w jakość naszych produktów. Jednak, jeśli jesteś niezadowolony z produktu z jakiegokolwiek powodu, oferujemy następujące opcje zwrotu i refundacji:

Wysyłka zwrotna: Jeśli chcesz wymienić swój zakup z powodu złego rozmiaru lub podobnego powodu, pokryjemy koszty zwrotu. Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, nie pokryjemy opłaty za zwrot i nie zwrócimy poniesionych kosztów wysyłki.

Termin: Masz 30 dni na zwrot produktu po otrzymaniu zamówienia.

Uszkodzone produkty: Uszkodzone produkty nie będą przyjmowane jako zwroty, chyba że uszkodzenie nie wynika z winy klienta.

Produkty używane: Widocznie używane produkty nie będą przyjmowane jako zwroty.

Procedura zwrotu: prosimy o kontakt poprzez e-mail, WhatsApp lub czat. W tym celu prosimy o zapoznanie się z naszą stroną kontaktową.

Refundacja: Refundacja będzie przetwarzana za pośrednictwem oryginalnej metody płatności.

Produkty na zamówienie: Produkty, które są specjalnie zaprojektowane lub wykonane na zamówienie, nie kwalifikują się do zwrotów ani refundacji.

Gwarancja: Wszystkie nasze produkty objęte są naszą dożywotnią gwarancją, która obejmuje wady produkcyjne i/lub fabryczne. Nie obejmuje to znaków użytkownika lub uszkodzeń dokonanych przez klienta.

Czas oczekiwania: w ciągu 24 godzin od zgłoszenia zwrotu skontaktujemy się z Tobą, aby omówić kolejne kroki.

Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy i robimy wszystko, aby zadowolić naszych klientów. Jeśli masz pytania dotyczące naszej polityki refundacji i zwrotu, prosimy o kontakt.